Ako meriame topánky :)

———Ako meriame topánky v našom eshope———

 

Všetky modely topánok v našom eshope premeriavame, aby bol nákup topánok cez internet trochu jednoduchší. Clevermess-im-Schuh

 

Na meranie používame primárne digitálne meradlo CLEVERMESS, ktoré je vyrábané v Nemecku. Digitálna technológia garantuje presné a tým pádom aj dôverihodné výsledky merania.

 

Toto meradlo meria reálny vnútorný priestor v topánke a nie dĺžku/šírku stielky, ktorá je často krát menšia, ako samotný priestor pre nohu. Meradlo sa pri meraní v topánke roztiahne, približne vo výške 0,3cm nad stielkou a tam odmerá vnútorný priestor pre nohu v danej topánke. Meranie veľkosti topánky na stielke je teda irelevantné, keďže nohu meriame tiež tak, že čiaru kreslíme kolmo na papier a nie iba popri ploche, ktorá sa dotýka zeme. 

Samozrejeme treba počítať aj s určitými odchýlkami pri meraní obuvi, alebo chodidla. Taktiež treba brať do úvahy, že viaceré nami predávané značky ponúkajú ručne šitú obuv, tu sa minimálnym odchýlkam vo vnútorných mierach taktiež nevhneme. 

V prípade že máte k nášmu meraniu nejaké otázky, kontaktujte nás prosím na info@bububu.sk

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie