Ako meriame topánky :)

———Ako meriame topánky v našom eshope———

 

Všetky modely topánok v našom eshope premeriavame, aby bol nákup topánok cez internet trochu jednoduchší. Clevermess-im-Schuh

 

Na meranie používame primárne digitálne meradlo CLEVERMESS, ktoré je vyrábané v Nemecku. Digitálna technológia garantuje presné a tým pádom aj dôverihodné výsledky merania.

 

Toto meradlo meria reálny vnútorný priestor v topánke a nie dĺžku/šírku stielky, ktorá je často krát menšia, ako samotný priestor pre nohu. Meradlo sa pri meraní v topánke roztiahne, približne vo výške 0,3cm nad stielkou a tam odmerá vnútorný priestor pre nohu v danej topánke. Meranie veľkosti topánky na stielke je teda irelevantné, keďže nohu meriame tiež tak, že čiaru kreslíme kolmo na papier a nie iba popri ploche, ktorá sa dotýka zeme. 

Samozrejeme treba počítať aj s určitými odchýlkami pri meraní obuvi, alebo chodidla. Taktiež treba brať do úvahy, že viaceré nami predávané značky ponúkajú ručne šitú obuv, tu sa minimálnym odchýlkam vo vnútorných mierach taktiež nevhneme. 

V prípade že máte k nášmu meraniu nejaké otázky, kontaktujte nás prosím na info@bububu.sk

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním a vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia.