Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu odporúčame zvoliť si spôsob doručenia kuriérskou spoločnosťou. Je to najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob doručenina v týchto dňoch. Kuriérske spoločnosti sú v súčasnosti preťažené, preto negarantujeme doručenie do 24hod. Slov. poštou odosielame max. 1 - 2x týždenne. Objednávky v hodnote nad 60€ Vám doručíme na pobočku zásielkovne ZDARMA!

Doprava/Shipping

Vážení zákazníci, 

vzhľadom na aktuálnu situáciu odporúčame zvoliť si spôsob doručenia kuriérskou spoločnosťou.  Je to najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob doručenina v týchto dňoch. Kuriérske spoločnosti sú v súčasnosti preťažené, preto negarantujeme doručenie do 24hod. 

Slov. poštou odosielame max. 1 - 2x týždenne. 

Objednávky v hodnote nad 60€ Vám doručíme na pobočku zásielkovne ZDARMA!


Doprava pre SR  

Slovenská pošta- doporučene, 1. triedou, bez poistenia zásielky 2,5€, platba online, prevodom, zásielka s podacím číslom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či stratu zásielky slov. poštou)

Slovenská pošta - 1,3€, obyčajne, 2. triedou (zásielka je bez podacieho čísla - tento spôsob dopravy je iba na vlastnú zodpovednosť), platba online, prevodom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či stratu zásielky slov. poštou)

Kuriér 24hod SR/ČR 2,90 €, platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€) - V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude doručený do 24hod/nasledujúci pracovný deň. 

Zásielkovňa - 1,9€, platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€). Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť na Vami zvolenej pobočke zásielkovne. V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude odoslaný v deň zadania objednávky.

Večerné EXPRES doručenie BA - 3,9€,  platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€) - V rámci Bratislavy ponúkame doručenie na Vašu adresu v deň podania objednávky (do 11:00 hod). Objednávka Vám bude po telefonickej dohode s kuriérom doručená na Vašu adresu v ten istý deň - večer, medzi 18. a 22. hodinou (platí pre pracovné dni).  

Doprava cez Zásielkovňu ZDARMA pri nákupe nad 100€

Osobný odber v predajni v Stupave - ZDARMA

V prípade platby prevodom je nutné objednávku uhradiť do 12 hod, v opačnom prípade bude stornovaná.

Po dohode je možné aj expresné doručenie počas víkendu. 


Doprava pre ČR

Kuriér 24hod ČR/SR - 3,9€/99Kč, prevod, dobierka (dobierka je spoplatnená sumou 25KČ). Poistená zásielka, v prípade jej poškodenia či straty zásielky kuriérskou spoločnosťou. V prípade, že bude objednávka zadaná a uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude doručený do 48hod (obvykle však do 24hod) nasledujúci pracovný deň.

Zásielkovňa - 2,8€/73Kč - prevod, dobierka (dobierka je spoplatnená sumou 25Kč). Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť na Vami zvolenej pobočke zásielkovne. V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude odoslaný v deň zadania objednávky.

Doprava cez Zásielkovňu ZDARMA pri nákupe nad 3000Kč. 

V prípade platby prevodom je nutné objednávku uhradiť do 12 hod, v opačnom prípade bude stornovaná.


DOPRAVA DO Eú/EU Shipping

Tovar zasielame aj do zahraničia! cena sa odvíja od váhy objednaného tovaru a konkrétnej krajiny. Pre výpočet ceny nás prosím kontaktujte emailom: bububu@bububu.sk

Yes, we ship internationally! shipping cost depends on country of delivery. If you cannot find your country, please let us know by email: bububu@bububu.sk We might be able to send it to you.

shipping costs

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním a vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia.