Doprava/Shipping

 


Doprava pre SR  

Slovenská pošta- doporučene, 1. triedou, bez poistenia zásielky 1,99 €, platba online, prevodom, zásielka s podacím číslom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či straty zásielky slov. poštou)

Slovenská pošta- obyčajne, 2. triedou (zásielka je bez podacieho čísla - tento spôsob dopravy je iba na vlastnú zodpovednosť) 0.99 €, platba online, prevodom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či straty zásielky slov. poštou)

Kuriér GLS-2,99 €, platba online, prevodom, alebo dobierka (dobierka spoplatnená +1€) - Poistená zásielka, v prípade jej poškodenia či straty zásielky. V prípade, že bude objednávka zadaná do 11:00, tovar Vám bude doručený do 24hod, nasledujúci pracovný deň. 

Kuriér GLS - sobotné doručenie - 9,5€, platba online, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená +1€) - Poistená zásielka, v prípade jej poškodenia či straty zásielky. V prípade, že bude objednávka zadaná v piatok do 11:00, tovar Vám bude doručený v sobotu. 

Osobný odber v Stupave - ZDARMA

Doprava kuriérskou spoločnosťou ZDARMA pri nákupe nad 100€ - Poistená zásielka v prípade jej poškodenia, či straty kuriérskou spoločnosťou. V prípade, že bude objednávka zadaná do 11:00, tovar Vám bude doručený do 24hod, nasledujúci pracovný deň. 


Doprava pre ČR

Slovenská pošta- doporučene, bez poistenia zásielky - 4,5 €, platba online, prevodom (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či stratu zásielky slov. poštou)

Kuriér GLS - 5,9 €, online platba, prevod, alebo dobierka (dobierka spoplatnená +1€) - Poistená zásielka, v prípade jej poškodenia či straty zásielky kuriérskou spoločnosťou. V prípade, že bude objednávka zadaná a uhradená do 11:00, tovar Vám bude doručený do 48hod (obvykle však do 24hod) nasledujúci pracovný deň.

Doprava kuriérskou spoločnosťou ZDARMA pri nákupe nad 3000 CZK


DOPRAVA DO Eú/EU Shipping

Tovar zasielame aj do krajín EÚ, cena sa odvíja od váhy objednaného tovaru a konkrétnej krajiny. Pre výpočet ceny nás prosím kontaktujte emailom: info@bububu.sk

We are shipping to EU, shipping cost depends on country of delivery. Please, do not hesitate to contact us for shipping price calculation: info@bububu.sk

 

V prípade platby prevodom je nutné objednávku uhradiť do 12 hod, v opačnom prípade bude stornovaná.

Po dohode je možné aj expresné doručenie počas víkendu. 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním a vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia.