Doprava/Shipping

Vážení zákazníci, 

vzhľadom na aktuálnu situáciu odosielame zásielky 

Slov. poštou max. 1 - 2x týždenne. 

Objednávky v hodnote nad 100€ Vám doručíme na pobočku zásielkovne ZDARMA!


Doprava pre SR  

Slovenská pošta- doporučene, 1. triedou, bez poistenia zásielky 2,5€, platba online, prevodom, zásielka s podacím číslom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či stratu zásielky slov. poštou)

Slovenská pošta - 1,3€, obyčajne, 2. triedou (zásielka je bez podacieho čísla - tento spôsob dopravy je iba na vlastnú zodpovednosť), platba online, prevodom. (predajca nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie či stratu zásielky slov. poštou)

Kuriér 24hod SR/ČR 2,90 €, platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€) - V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude doručený do 24hod/nasledujúci pracovný deň. 

Zásielkovňa - 1,9€, platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€). Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť na Vami zvolenej pobočke zásielkovne už od 24hod. Platba dobierky na pobočke je možná iba v hotovosti. V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude odoslaný v deň zadania objednávky.

Večerné EXPRES doručenie BA - 3,9€,  platba online, prevodom, alebo dobierkou (dobierka spoplatnená + 0,99€) - V rámci Bratislavy ponúkame doručenie na Vašu adresu v deň podania objednávky (do 11:00 hod). Objednávka Vám bude po telefonickej dohode s kuriérom doručená na Vašu adresu v ten istý deň - večer, medzi 18. a 22. hodinou (platí pre pracovné dni).  

Doručenie na jedno z výdajných miest Zásielkovňe ZDARMA pri nákupe nad 100€/3000czk

Osobný odber v predajni v Stupave - ZDARMA

V prípade platby prevodom je nutné objednávku uhradiť do 12 hod. V prípade, že platba nebude pripísaná na náš účet do 48hod (platí pre prepracovné dni) od zadania objednávky, bude automaticky stornovaná. Na vybavenie objednávky akceptujeme potvrdenie o zrealizovanom prevode.

Po dohode je možné aj expresné doručenie počas víkendu. 


Doprava pre ČR

Kuriér 24hod ČR/SR - 3,9€/99Kč, prevod. Poistená zásielka, v prípade jej poškodenia či straty zásielky kuriérskou spoločnosťou. V prípade, že bude objednávka zadaná a uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude doručený do 48hod (obvykle však do 24hod) nasledujúci pracovný deň.

Zásielkovňa - 2,8€/73Kč - prevod. Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť na Vami zvolenej pobočke zásielkovne už od 24 až 48hod. V prípade, že bude objednávka zadaná/uhradená do 11:00 hod, tovar Vám bude odoslaný v deň zadania objednávky.

Doručenie na jedno z výdajných miest Zásielkovňe ZDARMA pri nákupe nad 100€/3000czk

V prípade platby prevodom je nutné objednávku uhradiť do 12 hod. V prípade, že platba nebude pripísaná na náš účet do 48hod (platí pre prepracovné dni) od zadania objednávky, bude automaticky stornovaná. Na vybavenie objednávky akceptujeme potvrdenie o zrealizovanom prevode.

 

Prajete si objednávku uhradiť v CZK? Prosím zmeňte si menu v pravom hornom rohu z Eur na CZK ešte pred finálnym potvrdením objednávky. 


DOPRAVA DO Eú/EU Shipping

Tovar zasielame do celého sveta ! Doba prepravy závisí od konkrétnej krajiny, v rámci Európy je to 2-5 pracovných dní. Pokiaľ ste nenašli spôsob doručenia, ktorý Vám najviac vyhovuje, prosím kontaktujte nás na: bububu@bububu.sk a určite nájdeme to pravé pre vás.

Yes, we ship internationally! shipping cost depends on country of delivery. If you cannot find your country, please let us know by email: bububu@bububu.sk We might be able to send it to you.

Country: 

Austria - Austrian Post - Home delivery - 4,90€

Croatia - Post - Home delivery - 5,50€

Bulgaria - DPD - Home delivery - 5,90

Denmark - DPD - Home delivery - 10,90€

Germany - Deutsche post - Home delivery - 5,50€

Estonia  - DPD - 7,90€

Finland - Post Nord - Home delivery - 18,90€

France - Colissimo - Home delivery - 7,90€

Hungary - DPD - Home delivery - 3,90€

Spain - Correos/MRW - Home delivery - 7,90€

Switzerland - CH Economy - Home delivery - 12,90€

Italy - GLS - Home delivery - 8,90€

Latvia - DPD - Home delivery - 7,90€

Lithuania - DPD - Home delivery - 7,50€

Luxemburg - Post- Home delivery - 10,50€

Netherlands - Post - Home delivery - 8,90€

Poland - Best delivery solution - home delivery - 4,90€

Portugal  - MRW - Home delivery - 8,90€

Russia - Best delivery solution - Home delivery - 19,90€

Romania - Best delivery solution - Home delivery - 3,90€

Sweden - Post nord - Home delivery - 10,60€

Slovenia - DPD - Home delivery - for purchases up to 70 € - 7,9€, for purchases over 70€ - 5,4€

United Kingdom - Hermes - home delivery - 6,50

UA - Nova Poshta- Home delivery - 5,50€

Ireland - Ireland Hermes - home delivery - 9,90€

USA - US mail - Home delivery - 12,90€

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním a vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia.