Vrátenie tovaru - Odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku

Ako postupovať, keď Vám objednaný tovar nevyhovuje?

V prípade, že Vám tovar nevyhovuje, stačí vyplniť formulár pre odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku, prípadne nám zaslať informáciu o odstúpení od zmluvy jednoducho emailom. Nezabudnite prosím uviesť číslo objednávky, zoznam tovaru ktorý nám vraciate a IBAN pre vrátenie prostriedkov. 

 

Ako nám odoslať nevyhovujúci tovar?

Zásielku dôkladne zabalte aby sa pri preprave nepoškodila a nezabudnite pribaliť vaše kontaktné informácie, aby sme vratku vedeli priradiť k vašej objednávke. Následne ju zaneste na najbližšiu pobočku spol. Packeta - Zásielkovňa. Kód pre spätné zaslanie je: 99591048 - táto služba je spoplatnená sumou 1,9€, ktorá Vám bude odpočítaná z vystaveného dobropisu. V prípade, že nám vraciate viac ako 2 položky z vašej objednávky, cena tejto služby je 2,9€. 

Vratku nám môžete tiež odoslať akýmkoľvek Vami zvoleným prepravcom priamo na našu adresu: bububu.sk, Hlavná 30, 900 31 Stupava (POZOR! Zásielky odoslané poštou ako doporučený list nie sú slovenskou poštou doručované na adresu - tieto zásielky sú spravidla vrátené poštou odosielateľovi)

 

Aká je lehote pre vrátenie tovaru?

Tovar môžete vrátiť v priebehu 14 dní, odo dňa doručenia objednávky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie