UPOZORNENIE: 1.7. - 15.8. bude predajňa otvorená PO - PIA - 10:00 - 18:00 - BEZ PORADENSTVA. (SO-NE - zatvorené). Eshop funguje štandardne.

Soft Gum

Kód: 7029
Novinka
Značka: Collonil
7,90 € 6,58 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Soft Gum Classic je jemná čistiaca guma na jemnú hladkú kožu, textílie, lesklé textílie a mikrovlákna a je ideálna na odstránenie prvých nečistôt pri chemickom čistení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft Gum Classic je jemná čistiaca guma na jemnú hladkú kožu, textílie, lesklé textílie a mikrovlákna a je ideálna na odstránenie prvých nečistôt pri chemickom čistení. Jedna aplikácia Soft Gum často postačí na dosiahnutie veľmi dobrého výsledku čistenia a jej praktické rozmery z nej robia ideálneho spoločníka na cesty ako „prvú pomoc“ do kabelky alebo do vrecka nohavíc. V každom prípade by Soft Gum nemal chýbať v žiadnej dobre zásobenej skrinke na topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Collonil - Odborník na starostlivosť o obuv už 100 rokov

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo ponúka značka Collonil prostredníctvom svojich odborných znalostí a inštinktu pre revolučné inovácie.

To, čo začalo v roku 1909 s koženým olejom, je neustále rozvíjané ľuďmi, ktorí pre Collonil pracujú. Produkty vysokej kvality spôsobili prevrat v starostlivosti o kožu a koženú obuv.

K dnešnému dňu Collonil vyvinul a vyrobil všetky svoje výrobky v Berlíne.

logo_collonil_1909